1 UZS ازبکستان سام به MZN متیکال موزامبیک


اخرین بروزرسانی : Mon, 25 May 2020 04:56:58 +0000

1UZS
ازبکستان سام
یا 1 UZS به MZN: =
0.006810 MTn
متیکال موزامبیک
قیمت ارز : 0.00681


اخرین بروزرسانی : Mon, 25 May 2020 04:56:58 +0000

ازبکستان سام vs متیکال موزامبیک. 10 روز گذشته
Date ازبکستان سام متیکال موزامبیک
Sunday, 05/24/2020 1 UZS = 0.00682 MZN
Saturday, 05/23/2020 1 UZS = 0.00682 MZN
Friday, 05/22/2020 1 UZS = 0.00678 MZN
Thursday, 05/21/2020 1 UZS = 0.00679 MZN
Wednesday, 05/20/2020 1 UZS = 0.00677 MZN
Tuesday, 05/19/2020 1 UZS = 0.00673 MZN
Monday, 05/18/2020 1 UZS = 0.00675 MZN
Sunday, 05/17/2020 1 UZS = 0.00676 MZN
Saturday, 05/16/2020 1 UZS = 0.00676 MZN
Friday, 05/15/2020 1 UZS = 0.00675 MZN
زمان واقعی نمودار UZS/MZN or (ازبکستان سام / متیکال موزامبیک)
ازبکستان سام به متیکال موزامبیک و متیکال موزامبیک به ازبکستان سام
UZS MZN UZS MZN
5 UZS = 0.0340 MZN 734.2144 UZS = 5 MZN
10 UZS = 0.0681 MZN 1468.4288 UZS = 10 MZN
20 UZS = 0.1362 MZN 2936.8576 UZS = 20 MZN
50 UZS = 0.3405 MZN 7342.1439 UZS = 50 MZN
100 UZS = 0.6810 MZN 14684.2878 UZS = 100 MZN
300 UZS = 2.0430 MZN 44052.8634 UZS = 300 MZN
500 UZS = 3.4050 MZN 73421.4391 UZS = 500 MZN
1000 UZS = 6.8100 MZN 146842.8781 UZS = 1000 MZN
مبدل ارز
UZS