1 UZS ازبکستان سام به ERN Nakfa اریتره


اخرین بروزرسانی : Mon, 25 May 2020 04:26:51 +0000

1UZS
ازبکستان سام
یا 1 UZS به ERN: =
0.001480 Nfk
Nakfa اریتره
قیمت ارز : 0.00148


اخرین بروزرسانی : Mon, 25 May 2020 04:26:51 +0000

ازبکستان سام vs Nakfa اریتره. 10 روز گذشته
Date ازبکستان سام Nakfa اریتره
Sunday, 05/24/2020 1 UZS = 0.00148 ERN
Saturday, 05/23/2020 1 UZS = 0.00148 ERN
Friday, 05/22/2020 1 UZS = 0.00148 ERN
Thursday, 05/21/2020 1 UZS = 0.00148 ERN
Wednesday, 05/20/2020 1 UZS = 0.00147 ERN
Tuesday, 05/19/2020 1 UZS = 0.00148 ERN
Monday, 05/18/2020 1 UZS = 0.00148 ERN
Sunday, 05/17/2020 1 UZS = 0.00148 ERN
Saturday, 05/16/2020 1 UZS = 0.00148 ERN
Friday, 05/15/2020 1 UZS = 0.00148 ERN
زمان واقعی نمودار UZS/ERN or (ازبکستان سام / Nakfa اریتره)
ازبکستان سام به Nakfa اریتره و Nakfa اریتره به ازبکستان سام
UZS ERN UZS ERN
5 UZS = 0.0074 ERN 3378.3784 UZS = 5 ERN
10 UZS = 0.0148 ERN 6756.7568 UZS = 10 ERN
20 UZS = 0.0296 ERN 13513.5135 UZS = 20 ERN
50 UZS = 0.0740 ERN 33783.7838 UZS = 50 ERN
100 UZS = 0.1480 ERN 67567.5676 UZS = 100 ERN
300 UZS = 0.4440 ERN 202702.7027 UZS = 300 ERN
500 UZS = 0.7400 ERN 337837.8378 UZS = 500 ERN
1000 UZS = 1.4800 ERN 675675.6757 UZS = 1000 ERN
مبدل ارز
UZS